MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 13385183
nr 1338 5183
Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny, mässingsdekor. Bredd: 98, djup: 48 cm, höjd: 128 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:41:13
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen